GRATULUJEMY, powiedziałaś tak!

Nasza oferta ślubna obejmuje kilka elementów. Sesja narzeczeńska jest świetnym sposobem pokazania tego, co łączy Was jeszcze zanim nastąpi wielki dzień. Luźna forma i dużo ekspresji to coś, co sprawia że zdjęcia z niej emanują szczęściem. Wasz ślub to Wasz dzień. Wtedy jesteśmy niezauważalni, rejestrując każdy wyjątkowy moment uroczystości i zabawy. Przygotowania, ceremonia, świętowanie- jesteśmy czujnym okiem zapamiętującym w fotografiach najważniejsze momenty. Kiedy jesteście już po gorączce przygotowań i świętowania, z pewnością będziecie chcieli uczestniczyć w wyjątkowej sesji plenerowej. Mamy na to sporo pomysłów i na pewno któryś z nich przypadnie Wam do gustu. Efekty tych sesji otrzymacie od nas w unikalnej, elektronicznej oraz papierowej wersji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ceny i warunków współpracy, skontaktuj się z nami.

Dwóch fotografów

Będziemy oboje na Waszym ślubie przez 10 godzin. W pakiecie otrzymujecie minimum 500 fotografii po edycji na nośniku pendrive oraz 50 odbitek w formacie 15x23.

Fotograf-Slubny-Lublin-00016 1
Fotograf ślubny Lublin podczas sesji narzeczeńskiej w Szwecji

Jeden fotograf

Renata lub Dawid na Waszym ślubie przez 10 godzin. W pakiecie otrzymujecie minimum 400 fotografii po edycji na nośniku pendrive oraz 50 odbitek w formacie 15x23.

Przeżyjmy wspólnie niezapomnianą przygodę!

Fotograf-Slubny-Lublin-00017 2

Piękna filipińska zatoka, górskie bezdroża Gruzji albo lodowce Islandii nie są tylko tłem naszych par. Są zaproszeniem do naszego świata podróży, z której opowieści pozostaną w nas i na zdjęciach. Chcecie usłyszeć więcej? Napiszcie do nas!

Gotowi?