Fotografia Ślubna Lublin w duecie

Mieszkamy w Lublinie, ale pracujemy w całej Polsce i na świecie. Mamy to szczęście, że pracę możemy łączyć z pasją uzupełniając się nawzajem. Dzielimy czas pomiędzy fotografię, podróże i życie rodzinne. Kochamy nasze życie! Poznaj nas bliżej.

Renata

Językiem, który do mnie przemawia jest muzyka. Lubię słuchać muzyki oraz śpiewać. Podróżowanie, poznawanie nowych miejsc, smaków i ludzi to jedna z rzeczy, która mnie inspiruje. Uprawiam sport, a najbardziej lubię jazdę na nartach i rolki. Najwięcej jednak czasu pochłania mi moja najmniejsza miłość, roczna Sara.

Fotograf ślubny Lublin - Renata Nowakowska
Fotograf ślubny Lublin - Dawid Nowakowski

Dawid

Mam duszę artysty, a jednocześnie potrafię stanąć mocno na ziemi. Z wykształcenia jestem muzykiem, ale to obraz działa na mnie najmocniej. Najlepiej się czuję w górach, wędrując wśród pięknych krajobrazów, które także fotografuję. Najbardziej ciągnie mnie na wschód, gdzie mam wrażenie, że czas się zatrzymał. Pożeram książki podróżnicze, planując kolejne eskapady w kierunku przygody, zarażając tym kolejne osoby.

Chcielibyśmy bardzo podziękować za piękne zdjęcia jakie dla nas wykonaliście. Jesteśmy pod wrażeniem, i wszyscy, którzy do tej pory obejrzeli też. Wczoraj do nocy oglądałam i od rana oglądam znowu

Kasia i Jarek